Jak fotografování probíhá?

Fotografování probíhá v příjemném moderním a profesionálně vybaveném ateliéru, případně na přilehlé útulné zahradě nebo ve starém domě v sousedství. Samozřejmostí je zázemí pro mininka a výborná káva.

Moc ráda fotografuji v  přírodě. Vždy záleží na Vašem konkrétním přání a společné domluvě. S radostí tvořím a vymýšlím stále nové věci a scény.

Je pro mě opravdu důležité, aby naše fotografování bylo pro Vás příjemným zážitkem. Fotografie, které spolu vytvoříme, Vás budou provázet dalším životem a tvořit Vaše vzpomínky.
Moc si vážím toho , že se ke mně zákazníci vrací a přeji si, aby to tak bylo i v budoucnu .

Čas fotografování vždy přizpůsobuji nejen vybranému balíčku, ale především momentálnímu rozpoložení a náladě Vás i Vašich dětí .

Veškeré dotazy Vám ráda zodpovím telefonicky – neváhejte  volejte a ptejte se !

 

Jaká je cena?

MINIFOTOGRAFOVÁNÍ  1500,- Kč
Balíček určený pro děti 2-7 let, sezónní fotografování (podzimní s dýněmi, jarně velikonoční nebo letní ve vaničce) na zahradě u ateliéru nebo na jaře v rozkvetlých polích. Doba fotografování 30-45 min,  5 upravených fotografií bez retuše v elektronické podobě. Uvedená cena platí pro 1 dítě (každé další dítě 300 Kč).

 

FOTOGRAFOVÁNÍ KLASIK 2500,- Kč
5 upravených a vyretušovaných fotografíí v elektronické podobě + tisk 15×23 cm. Maximálně 2 osoby.

 

NEWBORN 3.800,- Kč
Fotografování miminek do 14. dne od narození, 7 upravených a vyretušovaných fotografií v elektronické i tiskové podobě 15x23cm. Toto fotografování objednávejte již v době těhotenství. Doba focení  3-5 hodin.

 

LUXUSNÍ BALÍČEK PRO ŽENY 5.500,- Kč
Na toto fotografování si udělejte alespoň půl dne volna. V příjemném prostředí ateliéru na Vás bude čekat vizážistka, která Vás profesionálně nalíčí a upraví účes. Vybereme společně oblečení, ve kterém se cítíte dobře a je vhodné na focení.  Ženy většinou fotím ve starém domě v sousedství u ateliéru nebo v přírodě a lesích, kam se potom odjíždí autem. Můžete se těšit na 8 upravených a vyretušovaných fotografií v elektronické i tiskové podobě 15x 23 cm.

 

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ 3.500,- Kč
Dostanete 8 upravených a vyretušovaných fotografií v tiskové i elektronické podobě 15x 23 cm.

 

NAROZENINOVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ S BOHATOU BALÓNKOVOU VÝZDOBOU od 3.500,- Kč
Dostanete 8 upravených a vyretušovaných fotografií v tiskové i elektronické podobě 15x 23 cm.

 

VÁNOČNÍ BALÍČEK  3.800,- Kč
Můžete se těšit na útulnou vánoční atmosféru . Bohatě a luxusně vyzdoben fotoateliér a pohádková vánoční zahrada Vaše dětičky jistě nadchne a ponechá v nich dlouho krásné vzpomínky . Dostanete 7 upravených fotografií v tiskové i elektronické podobě 15x 23 cm .

 


 

Úprava jedné fotografie nad rámec balíčku 350 kč.
Neupravené fotografie neposkytuji.
Příplatek za fotografování o víkendech / svátcích  + 500 Kč.
Příplatek za výjezd fotografování v přírodě dále než 10km od atelieru 500 kč.